Series
Ratings
14- Shop of the LampRated ★ 5.0
- The Devil's PlanRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0