Series
Ratings
12- Baby ReindeerRated ★ 4.0
Black BooksRated ★ 5.0
Black BooksRated ★ 5.0
Black BooksRated ★ 5.0- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0