Series
Ratings
21
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0