Series
Ratings
135
The ProducersRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
콘노씨와 놀자Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0- Under The RainbowRated ★ 2.5
Secret DoorRated ★ 3.0
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 2.5
The Night WatchmanRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 2.5
StyleRated ★ 2.5