Series
Ratings
42- The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Tokyo DogsRated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 1.5
Oh My VenusRated ★ 2.5