Series
Ratings
131
Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The ClubhouseRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5- The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0