Series
Ratings
37
WestworldRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Knights of SidoniaRated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
How Not to Summon a Demon LordRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
K-ON!!Rated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.5