Titles you rated
DorohedoroRated ★ 4.5- Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- ManiacRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0