Series
Ratings
12
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 2.5
Men on a MissionRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0