Series
Ratings
94
Game of ThronesRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.0- My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 1.0