Series
Ratings
501- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- The Love in Your EyesRated ★ 2.5
- Bride of the TyphoonRated ★ 3.0
- Three Bold SiblingsRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- One Dollar LawyerRated ★ 3.5
- The Golden SpoonRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.0- It's Beautiful NowRated ★ 2.5
- Big MouthRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- A Model FamilyRated ★ 3.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5- TobobloveRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5