Movies
Ratings
2616
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.0- Dark NunsRated ★ 2.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
The Lost BusRated ★ 3.0- A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- MantisRated ★ 2.5
- Nobody 2Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- The Accountant 2Rated ★ 2.5