Series
Ratings
54
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0