Titles you rated
- EliRated ★ 1.5

The Golden HolidayRated ★ 1.5
The Divine FuryRated ★ 1.5
CallRated ★ 3.5
Hillbilly ElegyRated ★ 4.5- RebeccaRated ★ 3.0
- Every Time I DieRated ★ 1.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5- PawnRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5- In the Tall GrassRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 1.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5