Series
Ratings
181
Duty After SchoolRated ★ 1.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
- Low LifeRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Arcane Season 2Rated ★ 5.0
The FableRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
- Plus-Sized ElfRated ★ 1.0
Redo of HealerRated ★ 3.0- Money GameRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0