Series
Ratings
100
Dr. RomanticRated ★ 3.5- Family PlanRated ★ 3.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
- The Beast in MeRated ★ 3.5
- NewtopiaRated ★ 2.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- The Murky StreamRated ★ 3.5
- Hyper KnifeRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 3.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0- KarmaRated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Poker FaceRated ★ 4.0