Series
Ratings
36- Three FriendsRated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 0.5
Miss MermaidRated ★ 1.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 0.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
On AirRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 1.0
Sharp1Rated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 1.0
Sweet 18Rated ★ 1.0
My GirlRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 0.5