Series
Ratings
68
Behind Her EyesRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
RobberRated ★ 5.0
Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.0
Loving YouRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- HotelierRated ★ 3.5
StyleRated ★ 3.0
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Merry MaryRated ★ 3.5
My Love PatzziRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0