Movies
Ratings
843
KnowingRated ★ 2.5- Extraction 2Rated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5- CashbackRated ★ 3.0
Killed My WifeRated ★ 3.0- CompanionRated ★ 5.0
The One I LoveRated ★ 4.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
SmileRated ★ 3.0- Smile 2Rated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Time TrapRated ★ 4.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5

The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.5