Series
Ratings
240- Pro BonoRated ★ 2.5
- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
- CasheroRated ★ 2.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 2.5
- The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Study GroupRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0