Series
Ratings
17- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5