Series
Ratings
15
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Fist of the North StarRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
New NonstopRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0