Series
Ratings
52- Low LifeRated ★ 4.0
- Earth ArcadeRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0- My NameRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0