Movies
Ratings
47
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
QuickRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 5.0- ActressesRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 2.0