Movies
Ratings
288
LockoutRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 2.0
SaltRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
xXxRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 4.0