Series
Ratings
208- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
MurderbotRated ★ 3.0- War of the WorldsRated ★ 3.0
- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- The Day of the JackalRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Study GroupRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The FrogRated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
- Hyper KnifeRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 4.0
- You Season 5Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0