Series
Ratings
155- Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 1.5
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0
DamoRated ★ 3.0
LastRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0