Titles you rated
OblivionRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0- Princess AuroraRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Die BadRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0