Series
Ratings
79- Gannibal Season 2Rated ★ 1.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 5.0
- Tokyo Salad BowlRated ★ 4.0
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Worry Not, She's the BossRated ★ 4.0- CelebrityRated ★ 4.0
Legal Enforcement With DogsRated ★ 5.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.0- SANCTUARYRated ★ 4.0
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 4.0
Daibyoin SenkyoRated ★ 0.5- Persona no Mikkoku: 3-tsu no Kao wo Motsu YogishaRated ★ 3.0
5 Ways to Socially Kill Your HusbandRated ★ 3.0
Ichikei's Crow SpecialRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 1.5
ReverseRated ★ 4.0
ElpisRated ★ 3.0
SilentRated ★ 4.0