Series
Ratings
51- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
- Time Season 1Rated ★ 4.0
- Inside ManRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 3.5- Murder MindfullyRated ★ 4.0
- All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.0
- Leaving NeverlandRated ★ 4.5
- KaosRated ★ 4.5
- BillionsRated ★ 4.5
- BillionsRated ★ 4.5
- BillionsRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.0- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0