Movies
Ratings
292
BakudanRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 5.0
ShamRated ★ 4.0- The Old Guard 2Rated ★ 5.0
The Old GuardRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.5- ExterritorialRated ★ 4.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.5
Just RememberingRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Do Unto OthersRated ★ 3.5
Grand Maison ParisRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Lumberjack the MonsterRated ★ 3.5
HomunculusRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 5.0
Red NoticeRated ★ 4.0