Series
Ratings
69
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.0
BasiliskRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 2.5
Barrier MasterRated ★ 1.5
Black Jack OVARated ★ 3.5
DororoRated ★ 3.0
Fairy TailRated ★ 1.5
Hinomaru SumoRated ★ 2.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 2.5
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 1.5
NINKU-忍空-Rated ★ 2.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 3.0