Titles you rated
- Neukkimpyo Season 2Rated ★ 3.0
- Yoon Do Hyun's Love LetterRated ★ 3.0
- Invincible Youth Season 1Rated ★ 2.5
- Roundtable Plus Season 1Rated ★ 2.5
- You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.0
- 생활의 달인Rated ★ 3.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 2.5- Screening HumanityRated ★ 3.5
- Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 3.0
- K-pop Star Season 5Rated ★ 3.5
- K-pop Star Season 4Rated ★ 3.5
- Happy Together Season 1Rated ★ 3.5
- K-pop StarRated ★ 3.5
- K-pop Star Season 2Rated ★ 3.5
- K-pop Star Season 1Rated ★ 3.5
- Real MenRated ★ 3.5
We Got Married Season 3Rated ★ 3.5
We Got Married Season 2Rated ★ 3.5- Escaping Crisis No. 1Rated ★ 3.5
ポケットモンスターRated ★ 4.0