Series
Ratings
17
Ima Koko ni Aru Kiken to Boku no Koukando ni TsuiteRated ★ 3.5
Keishichou Sousa Ikkachou Season 5Rated ★ 4.0- Watashi no Otto wa Reitouko ni Nemutte IruRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.5- TouboushaRated ★ 4.5
MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 4.5
リモートで殺されるRated ★ 3.5
M: Ai Subeki Hito ga IteRated ★ 4.0
Meet Me After SchoolRated ★ 4.5
Detective Yuri RintaroRated ★ 2.5
警視庁・捜査一課長2020Rated ★ 4.0
TransformationRated ★ 5.0
Hohoemu HitoRated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
8일째 매미Rated ★ 5.0
Ghost WriterRated ★ 5.0
Never Let Me GoRated ★ 5.0