Series
Ratings
33- The Art of SarahRated ★ 2.0
- RevenantRated ★ 3.5
- S LineRated ★ 0.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- The First RespondersRated ★ 2.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- HappinessRated ★ 4.0
- Mercy for NoneRated ★ 0.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- The ChairRated ★ 4.0
- Born for the SpotlightRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- The Kidnapping DayRated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5