Series
Ratings
249- IDOLiSH7 Third Beat! Part 2Rated ★ 5.0
Legend of Mana: The Teardrop CrystalRated ★ 3.0
Play It Cool, GuysRated ★ 5.0
Bibliophile PrincessRated ★ 2.5
To Your Eternity Season 2Rated ★ 3.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Senpai, Danjite Koidewa!Rated ★ 3.5
The Flight Attendant Season 1Rated ★ 1.0
Happy Sugar LifeRated ★ 4.5
聖痕のクェイサーRated ★ 3.5
FINAL FANTASY VIIRated ★ 4.0
www.working!!Rated ★ 1.0
Love and LiesRated ★ 1.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0- D.Gray-man HALLOWRated ★ 2.0
Yona of the DawnRated ★ 1.0