Series
Ratings
226- Genie, Make a WishRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- WWE: UnrealRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- NewtopiaRated ★ 3.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Court of GoldRated ★ 3.5
- Starting 5 Season 1Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5