Series
Ratings
12
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0