Series
Ratings
118
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 3.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
- Dear HeavenRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0