Series
Ratings
71
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 3.0- Gannibal Season 2Rated ★ 1.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Kamen Rider OOORated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 1.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 3.5
- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- 대학전쟁Rated ★ 4.5
- 대학전쟁Rated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0