Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Series
Ratings
85
More
Fullmetal Alchemist
Rated ★ 4.0
Hunter X Hunter
Rated ★ 4.0
Tengoku Daimakyo
Rated ★ 4.0
Dorohedoro
Rated ★ 4.0
DARLING in the FRANXX
Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen
Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8
Rated ★ 4.0
Hell's Paradise
Rated ★ 4.0
Blue Lock VS. U-20 JAPAN
Rated ★ 4.0
Blue Lock
Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind
Rated ★ 4.5
Golden Kamuy Season 2
Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen Arc
Rated ★ 4.5
Made In Abyss
Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakable
Rated ★ 4.5
Tokyo Swindlers
Rated ★ 3.5
Light of My Lion
Rated ★ 4.5
Golden Kamuy
Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100
Rated ★ 4.5
Chainsaw Man
Rated ★ 4.0
WatchList
6
Watching
0