Series
Ratings
28- Houkago KarteRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Light of My LionRated ★ 4.0
I Will Be Your BloomRated ★ 1.0- Mikami SenseiRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Nijiiro KaruteRated ★ 5.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
SilentRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 4.5