Series
Ratings
38
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
NarutaruRated ★ 2.0
Gunslinger GirlRated ★ 3.0
HANEBADO!Rated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Majimoji RurumoRated ★ 3.0
Heybot!Rated ★ 3.5
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 4.0
Black LagoonRated ★ 4.0
Magical Witch Punie-chanRated ★ 3.0
Full Metal Panic!Rated ★ 3.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 4.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 3.5
ScryedRated ★ 4.0