Titles you rated
Lycoris RecoilRated ★ 5.0
ShirobakoRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Appare-Ranman!Rated ★ 3.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 3.5
Remake Our Life!Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 5.0
Super CubRated ★ 5.0
ReLIFE OVARated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 5.0
Mix: Meisei StoryRated ★ 5.0- 크로스 게임 part4Rated ★ 5.0
- 크로스 게임 part2Rated ★ 5.0
Mieruko-chanRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.0