Series
Ratings
24
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
魔王Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Rock, Rock, RockRated ★ 3.5

Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0