Series
Ratings
62- The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Rugged Rugby: Conquer or DieRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- Money GameRated ★ 3.0
- The Trust: A Game of GreedRated ★ 3.0
- AccompliceRated ★ 3.5
- AccompliceRated ★ 3.5
- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0