Series
Ratings
53- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 3.0
- Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0