Series
Ratings
163- Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
- The ManipulatedRated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- TempestRated ★ 2.5
- AemaRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Nine PuzzleRated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Shop of the LampRated ★ 3.0