Series
Ratings
207
Dining TogetherRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 5.0
- My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 4.0
- My Daughter's Men : Dad is WatchingRated ★ 3.5
- Show Me The Money 5Rated ★ 5.0
- Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.5- Noonas Over FlowersRated ★ 5.0
- Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 4.0

Radio StarRated ★ 4.0- X-Man Season 1Rated ★ 4.0
- You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.5
- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
- Hot BrothersRated ★ 4.5
- Gourmet Road Season 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 4.0- Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 5.0- Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0