Titles you rated
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5- OTAKU SHOKUNIN 大図鑑Rated ★ 2.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
The CravingsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5- The Outstanding WomanRated ★ 4.0
- SuchonggagRated ★ 2.5
- 다큐프라임 - 우리집 꼰대Rated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 아파트 중독Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Ally McBealRated ★ 3.5
OzRated ★ 4.0